O nas

Firma AXIOMA hvac istnieje na rynku od 2008 roku, oferując w branży HVAC najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania z zakresu klimatyzacji i wentylacji, klimatyzacji przemysłowej i precyzyjnej, a także techniki grzewczej oraz odnawialnych źródeł energii jak systemy solarne, aerotermalne pompy ciepła.

Dlaczego warto wybrać nas?

  • 8 lat doświadczenia i setki realizacji dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych.
  • Kompleksowość i jakość usług: dbamy o każdy detal od wykonania projektu wykonawczego po dostawę oraz montaż urządzeń, a także okresowe przeglądy i serwis.
  • Wiedza: na bieżąco wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, aby zapewnić najwyższy standard instalacji.
  • Uprawnienia i certyfikaty: w tym energetyczne Grup 1, 2, 3 kategorii E i D, świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych objętych Protokołem z Kyoto, wysokościowe i inne oraz certyfikaty m.inn. De Dietrich, Samsung, LG Electronics, FujitsuGeneral, Pansonic, SaunierDuval, Dimplex, Viessmann, Ariston, Termet, TECE, Midea, Junkers, Solter, General, ewalex, Vivax, Watt
  • Etyka w relacjach: odpowiedzialność za jakość usług, przejrzystość zasad i zadowolenie klienta są naszym celem.
  • Ekologia: Specjalizujemy się w rozwiązaniach energooszczędnych oraz proekologicznych. Wykonujemy nowoczesne oszczędne kotłownie kondensacyjne, instalacje oparte o pompy ciepła oraz systemy solarne, a także kompletne instalacje grzewcze. Wykonujemy opracowania ekofizjograficzne i oceny wpływu na środowisko,

Nasze certyfikaty

 

Referencje

21


Polecamy

Zapraszamy do sklepu internetowego z wyposażeniem łazienek Dobra-lazienka.pl. Najlepsze ceny, szybka wysyłka, realizacja zamówień specjalnych. Sprawdź!

Wkrótce otwarcie

Zamów kontakt przez sms

Polecamy