Author Archives: admin

  • -

Instalacje obiektowe, serwis

Zakres usług elektrycznych to przeglądy, pomiary, naprawy, modernizacje i montaże poniższych instalacji: instalacje elektryczne i oświetleniowe, uziemienia robocze, ochronne i odgromowe, rozdzielnice wnętrzowe do 1kV, liczniki i układy pomiaru energii, instalacje odgromowe, automatyka budynkowa, alarmy i monitoring z kamer CCTV.W zakresie pomiarów i badań: Pomiary instalacji elektrycznych, pomiary i przeglądy instalacji odgromowych, pomiary uziemień roboczych, ochronnych i odgromowych, pomiary natężenia oświetlenia ogólnego i stanowiskowego, analiza jakości zasilania (problemy ze skokami/zanikami napięć), rejestracja w czasie napięcia, prądu, mocy P i Q, wyższych harmonicznych.
W zakresie bezpieczeństwa: pomiary lamp ewakuacyjnych i bezpieczeństwa, pomiary i przeglądy głównych wyłączników p/pożarowych, pomiary instalacji odgromowych i uziemień w strefach zagrożonych wybuchem (np: zbiorniki z gazem LPG).
W zakresie zasilania rezerwowego: montaże układów SZR samoczynnego załączania rezerwy, przeglądy urządzeń UPS, podłączenia agregatów i UPS do instalacji.
Standardowe badania okresowe instalacji elektrycznych obejmują: pomiar pętli zwarcia w każdym gniazdku i oprawie oświetleniowej, rezystancję izolacji obwodu odbiorczego w rozdzielni, badanie każdego wyłącznika różnicowo­prądowego RCD (czas wyłączenia i prąd różnicowy). Dodatkowo okresowo uziemienia: ochronne dla instalacji elektrycznych, robocze transformatora, odgromowe dla instalacji odgromowej.
Prace elektryczne wykonywane są przez w pełni wyposażoną ekipę elektryków.
Wykonujemy układy automatyki przemysłowej i budynkowej oraz zarządzające systemami HVAC oparte na przekaźnikach programowalnych, sterownikach PLC oraz w wykonaniu tradycyjnym.


  • -

Instalacje solarne, fotowoltaika

Category : Instalacje solarne

Wykonujemy układy solarne podgrzewu wody użytkowej i przemysłowej wody technologicznej w układach ciśnieniowych oraz drain­back.

Posiadamy bezterminową autoryzację Hewalex, a także autoryzacje producentów takich jak DeDietrich, SaunierDuval, Watt i inni. Wykonujemy także instalacje fotowoltaiczne oparte na markowych panelach firmy IBC Solar.

Posiadamy uprawnienia wysokościowe oraz niezbędny sprzęt jak ciśnieniowa pompa napełniająca etc.


  • -

Klimatyzacja, wentylacja

Category : Klimatyzacja

Wykonujemy instalacje klimatyzacji komfortu dla przestrzeni komercyjnych jak biura obiekty usługowe, handlowe oraz obiektów mieszkalnych, a także specjalistyczne systemy chłodzenia przemysłowego o skrajnych warunkach pracy jak np. Duże zapylenie, temperatury dla zakładów przemysłowych laboratoriów, sterowni, serwerowni, a także ich modernizacje. Współpracujemy z kilkunastoma producentami. W ofercie mamy urządzenia klimatyzacji komfortu split, multisplit oraz vrf, urządzenia do pracy w warunkach specjalnych i klimatyzacji precyzyjnej. Posiadamy liczne autoryzacje producentów i stosowne uprawnienia energetyczne oraz do pracy z substancjami kontrolowanymi objętymi protokołem z Kyoto. Ponadto wykonujemy serwis oraz przeglądy instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, z wymianą i utylizacją filtrów, w tym klimatyzatorów pomieszczeniowych, central wentylacyjnych, agregatów wody lodowej, nagrzewnic, kurtyn powietrznych, klimakonwektorów, wentylatorów. Na wyposażeniu posiadamy również własną stację przetaczania i odzysku czynnika chłodniczego, agregat ozonowy, wiertnice diamentowe, pompy próżni, manometry, palniki tlen­propan, stację płukania.


  • -

Instalacje co, kotły gazowe

Category : Technika grzewcza

Wykonujemy kompletne kotłownie gazowe w szczególności w technice kondensacyjnej wraz z układami odprowadzania spalin, oraz uruchomienia i przeglądy okresowe z analizą spalin, detekcją wycieków, badaniem na obecność tlenku węgla w pomieszczeniu, badaniem szczelności systemów doprowadzenia typu koncentrycznego.

Posiadamy dozorowe uprawnienia gazowe i energetyczne oraz autoryzacje czołowych producentów (DeDietrich, Junkers (od października 2014 serwis fabryczny), SaunierDuval, Termet, Ariston, Viessmann i inni).

Na wyposażeniu analizator spalin, detektor gazów palnych, spawarki MIG, TiG, palniki propanowe i mapp, prasa Rems bezogniowego łączenia rurociągów, gwintownice itp.


Polecamy

Zapraszamy do sklepu internetowego z wyposażeniem łazienek Dobra-lazienka.pl. Najlepsze ceny, szybka wysyłka, realizacja zamówień specjalnych. Sprawdź!

Wkrótce otwarcie

Zamów kontakt przez sms

Polecamy